Surask, kur apsistoti!

Norintiems talpinti savo vietą

 

Kodėl verta talpinti savo apgyvendinimo vietą portale:

  • Tai paprasta ir nemokama!

Nakvok.lt portalas yra ne tik vizualiai patrauklus, bet ir modernus bei paprastas: lengva registracija ir patogus prisijungimas. Galite nemokamai prisijungti ir įkelti savo apgyvendinimo įstaigos informaciją bei nuotraukas. Suteikiame galimybę pateikti išsamius duomenis: aprašymus, papildomas taisykles, informaciją apie patogumus, atvykimo laiką, kambarių tipus ir pan. 

Iki liepos 1d. nėra jokio komisinio mokesčio – turite galimybę išbandyti mūsų sistemą nemokamai!

  • Greita paieška – patogi rezervacija!

Svečiai, naudodamiesi mūsų sistema, gali paprastai surasti norimą apgyvendinimo įstaigą ir lengvai užsisakyti ją. Galite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą: visą sumą ar tik rezervacijos mokestį. Apie visas rezervacijas informuosime asmeniškai – el. paštu bei telefonu.

  • Būsite pasiekiami didesnei žmonių auditorijai!

Portalas suteiks galimybę lengviau Jus rasti. Jums nereikia patiems ieškoti svečių – jie suras Jus. Tuo pasirūpinsime mes.

Portalas susietas su socialiniu tinklu Facebook, todėl lankytojai gali matyti, ar jūsų apgyvendinimo vietą rekomendavo jo draugai, apgyvendinimo vietą galima rekomenduoti ar dalintis jos informacija per Facebook.

  • Bendraukite!

Portale Nakvok.lt galite skaityti ir rašyti atsiliepimus apie apgyvendinimo įstaigų teikiamas paslaugas. Turite galimybę sužinoti, ką apie Jus mano esami bei potencialūs klientai, atsakyti į jiems rūpimus klausimus, diskutuoti.

  • Specialus pasiūlymas Jums!

Remiamos pozicijos - turite galimybę už papildomą mokestį įsigyti remiamą poziciją viešbučių, svečių namų, kaimo sodybų, butų, namų, kambarių sąrašo kategorijose: Jūsų apgyvenimo vieta bus rodoma pirmoje pasirinktos kategorijos vietoje.
Pro planas sodyboms – įsigijusios jį, sodybos turės galimybę suvesti daugiau informacijos bei pridėti daugiau nuotraukų, o lankytojai galės su sodybos savininkais susisiekti tiesiogiai.

Patalpinkite savo apgyvendinimo vietą!

Turite klausimų? Mes pasiruošę Jums padėti!
Susisiekite:
El. pašto adresas: info@nakvok.lt
Tel. nr. 868612552

 

Prenumeruok Nakvok.lt naujienlaiškį!

Prenumeruok Nakvok.lt naujienlaiškį ir gauk geriausius pasiūlymus pirmas!
Toks el.paštas jau užregistruotas
Ačiū, kad užsisakėte Nakvok.lt naujienlaiškį